Jong en oud bakken kerstkoekjes bij CITAVERDE College Heerlen

Bij het Citaverde College vinden we het belangrijk dat jongeren goed met ouderen overweg kunnen. Daarom doen we regelmatig activiteiten onder de naam “Jong ontmoet oud”. Deze week waren de buren van Sevagram op bezoek om samen met onze leerlingen kerstkoekjes te bakken. Eerder namen onze leerlingen deel aan gezamenlijke kooksessies, samen eten en dansmiddagen met oudere stadsgenoten. Hoe leuk is dat allemaal! Geweldig ook dat Sevagram hier altijd aan meewerkt en dat IKEA daarbij materieel ondersteunt.

Volg ons op social media Blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes!
Hey puber! BonApetit doet onderzoek naar het eetgedrag van pubers, met deze korte vragenlijst. Ben je puber en heb je honger, dan is invullen een eitje voor je 🍳 BonApetit ondersteunt het keuzedeel Food Design van onze MBO-opleiding Voeding & Voorlichting. Heb je honger? Ben je puber? Vul dit in. Dit formulier heeft als doel de lintworm van pubers te bestrijden.
😢 Ons medeleven gaat uit naar iedereen die betrokken is bij de brand op Manege Passart in Heerlen. Wij wensen iedereen sterkte met dit grote verlies. We helpen graag mee bij het inzamelen van alle mogelijke hulpmiddelen die vernietigd zijn, zoals halsters, dekens, dekjes, poetsspullen en andere paardenspullen. Dus heb jij spullen die nog goed bruikbaar zijn? Je donatie wordt enorm gewaardeerd! Spullen mogen afgegeven worden bij de receptie van CITAVERDE Heerlen (Heldevierlaan 12), wij zorgen dat deze spullen worden afgegeven bij de manege. Geld doneren kan ook via: https://www.doneeractie.nl/manege-passart/-41612?fbclid=IwAR3Ja9uwWKz5xuw-b6AV2383MqeEIg0BQlgTF1D7rdf9KPlilkWQOK5Fb_A Manege Passart | Doneeractie.nl Manege Passart
Zien we jou straks tussen 17:30 en 20:30 u op de VMBO Open Dag? 👉 Meld je aan op: https://www.citaverde.nl/vmbo/open-dag-vmbo/ Bezoek de VMBO open dag | CITAVERDE Bezoek de VMBO open dag van het CITAVERDE College. Onze vestigingen openen hun deuren zodat je kunt kennismaken met CITAVERDE VMBO. Lees meer over de open dag >