Jong en oud bakken kerstkoekjes bij CITAVERDE College Heerlen

Bij het Citaverde College vinden we het belangrijk dat jongeren goed met ouderen overweg kunnen. Daarom doen we regelmatig activiteiten onder de naam “Jong ontmoet oud”. Deze week waren de buren van Sevagram op bezoek om samen met onze leerlingen kerstkoekjes te bakken. Eerder namen onze leerlingen deel aan gezamenlijke kooksessies, samen eten en dansmiddagen met oudere stadsgenoten. Hoe leuk is dat allemaal! Geweldig ook dat Sevagram hier altijd aan meewerkt en dat IKEA daarbij materieel ondersteunt.

Volg ons op social media Blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes!
Gisteren is een jong kameroenschaap geboren bij ons op school 😍
We feliciteren iedereen die geslaagd is! Heerlens Citaverde College brengt examenuitslagen en cijferlijsten persoonlijk rond Ongeveer 125 eindexamenleerlingen van het Citaverde College in Heerlen kregen woensdag bezoek van hun mentor, die ze vertelde of ze geslaagd waren en de ci...
De mentoren van de geslaagde leerlingen hebben er duidelijk ook plezier in gehad vandaag 🥳 Uitgedoste mentor langs eindexamenleerlingen: 'Proficiat!' Lees hier meer...
Tourtje Tuesday! Hier bij CITAVERDE Heerlen zijn de gangen leeg en nemen we je heel snel mee de school in 🚀 Welke route lopen we? Let goed op!