CITAVERDE College Nederweert ontvangt Challenge Day-certificaat

Drie opeenvolgende jaren heeft onze school meegedaan aan de Challenge Day. Daarvoor ontvingen we op 12 maart een certificaat uit handen van Inge Aerts van Challenge Day Nederland. De Challenge Day is een dag waarop er in een vertrouwde en informele sfeer ervaringen met elkaar worden gedeeld.

Het doel hiervan is enerzijds meer begrip te hebben en respect te tonen voor een ander. Verder is een doel dat leerlingen zien dat ook andere leerlingen zorgen hebben of iets vervelends hebben meegemaakt. Door middel van allerlei spellen wordt er een vertrouwde en informele sfeer gecreëerd. Deze sfeer is belangrijk voor de rest van de dag en om de leerlingen op hun gemak te stellen zodat ze elkaar laten zien wie ze werkelijk zijn. Een onderdeel van de dag is bijvoorbeeld de bij veel mensen bekende ‘over de streep’-sessie.

Wij vinden de Challenge Day-dagen in ieder geval heel waardevol. Het certificaat krijgt dan ook een mooie plek in onze school!

Op de foto van links naar rechts:
Inge Aerts van Challenge Day Nederland, Eric Bouwman (locatiedirecteur) en Sandra Stals (decaan)