CONTACT

Het College van Bestuur en het Bestuursbureau zijn gevestigd in Herten-Roermond. Daarnaast bestaat CITAVERDE College uit schoollocaties voor VMBO, MBO en Bedrijfsopleidingen verspreid over de gehele provincie Limburg. Tijdens schooluren zijn wij telefonisch bereikbaar. 

locatie VMBO

Heerlen
T: 045 - 570 08 88
Heldevierlaan 12
6415 SB Heerlen
E: heerlen@citaverde.nl

Horst
T: 077 - 3981620
Spoorweg 8
5963 NJ Horst
E: horst@citaverde.nl

Nederweert
T: 0495 - 632 130
Pastoor van der Steenstraat 5
6031 EB Nederweert
E: nederweert@citaverde.nl

Roermond
T: 0475 - 346 346
Jagerstraat 6
6042 KA Roermond
E: roermond@citaverde.nl

Bedrijfsopleidingen

Bedrijfsopleidingen
T: 0475 - 389 190
Louis Eijssenweg 5
6049 CD Herten
E: bedrijfsopleidingen@citaverde.nl

MBO

Heerlen
T: 045 - 570 08 88
Heldevierlaan 12
6415 SB Heerlen
E: heerlen@citaverde.nl

Maastricht
T: 043 - 3629060
Geusseltweg 45c
6225 XS Maastricht
E: maastricht@citaverde.nl

Roermond
T: 0475 - 346 346
Jagerstraat 6
6042 KA Roermond
E: roermond@citaverde.nl

Horst
T: 077 - 3981620
Spoorweg 8
5963 NJ Horst
E: horst@citaverde.nl

Bestuursbureau
T: 0475 - 389 160
Louis Eijssenweg 5
6049 CD Herten
E: info@citaverde.nl