Mollen- en woelrattenbestrijding - verlenging
|
Individuele aanmelding Groepsaanmelding |
Doel van de cursus
Sinds 1 mei 1999 zullen personen die in het bezit zijn van een bewijs van toepassing van fosforwater-stoftabletten (Licentie 4). Voor verlenging van licentie 4 moet opnieuw een examen worden afgelegd bij CITAVERDE College of een ander AOC.
Doelgroep
Deze licentie is voor personen die bij de bestrijding van mollen en woelratten gebruik maken van middelen die fosforwaterstof bevatten.
Cursusinhoud
Er zijn 2 mogelijkheden om examens te doen.
- Het volgen van de volledige cursus mollen- en woelrattenbestrijding met examen.
- Het doen van alleen examen, met daaraan voorafgaand een korte instructie op het gebied van nieuwe ontwikkelingen.
Personen die in het verleden reeds de cursus met positief resultaat gevolgd hebben, mogen nu dus kiezen voor alleen examen.
Afsluiting
Nadat men het examen met een positief resultaat afgelegd heeft,wordt dit gemeld bij Bureau Erkenningen. U ontvangt daarna rechtstreeks uw nieuwe Licentie via Bureau Erkenningen.
Aanmelden
U kunt zich aanmelden via onze inschrijfformulieren. U wordt na aanmelding uitgenodigd voor de eerstvolgende cursus waar plaats is. Kunt u dan niet, dan verzoeken wij u om zich bij ons af te melden. Wanneer wij geen reactie ontvangen op onze uitnodiging, dan gaan wij ervanuit dat u aanwezig zult zijn op de cursus.
